| Badbunnybaby a întrebat:

Buna
Mi am pierdut cardul de memorie si aveam foarte multe importante acolo, unele dintre ele mi au fost trimise pe whatsapp si mutate pe card, cand intru in conversatia unde se afla acestea imi apare poza doar ca blurata si cand apas pe ea imi spune ca nu este pe spatiul intern. exista vreo posibilitate se le recuperez

3 răspunsuri:
| Anonim77997 a răspuns:

Whatsapp-ul are optiune de backup automata. Daca nu ai modificat setarile si ai un cont de email asociat cu Whatsapp ai sanse mari sa le gasesti in cloud-ul celor de la google (Google Drive). In caz ca nu le gasesti pe cloud exista o posibilitate mica de tot sa fie in folderul de stocare media al aplicatiei. Intri intr-un explorer de fisiere\memorie telefon\WhatsApp\Media\WhatsApp Image(pentru fotografii) si WhatsApp Video (pentru clipuri video). Alte variante nu mai stiu. Daca nu le gasesti in cele doua variante tura viitoare sa fii putin mai atent cu amintirile stocate.

| Badbunnybaby explică (pentru Anonim77997):

Multumesc mult. Am gasit cardul.

| Anonim77997 a răspuns (pentru Badbunnybaby):

Bravo! Ai mai multa grija de el de data astalaughing). Spor!