| JerbwjGeriUeiG a întrebat:

Bună! Nu mă pricep cu tehnologia sau ce ține de ea. Vreau sa îmi cumpăr o tabletă dar vreau să știu dacă pe toate tipurile de tabletă pot folosi pixul digital sau trebuie să mă uit la ceva anume când cumpăr

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pixul digital trebuie sa aiba aplicatie instalata, cu care sa functioneze.

| AdrianGht a răspuns:

Buna!
din cate stiu unele tablete vin ele cu un fel de pix daca la asta te referi.
Poti vedea cateva modele aici https://l.profitshare.ro/l/13679593
De asemenea iti las un cod de reducere valabil pentru aproape orice comanda pe site: VU2AATJJ
codul se introduce inainte de finalizarea comenzii in sectiunea cosul meu apasand pe "Ai un voucher, cupon de reducere sau card cadou? Click aici sa-l introduci."