| Mirela195 a întrebat:

Bună seara! Am nevoie de ajutor! Am avut un telefon Samsung și se bloca câteva secunde touch-ul! Între timp am achiziționat alt telefon tot Samsung și acum cel nou are aceeași problema se blochează câteva secunde touch-ul! Am folosit aplicația Smart Switch pentru a lua ce aveam pe telefonul nou de pe cel vechi! Cum sa rezolv problema?

1 răspuns:
| literallythesamebruh a răspuns:

Salut! Ai instalat vreo aplicație sau ceva care să provoace aceste probleme? Îmi este greu să cred că ai avut aceeași problemă chiar și pe un telefon nou. Oricum, asigură-te că ești pe cea mai recentă versiune software, efectuează un restart forțat de câte ori pățești o astfel de problemă (ții apăsat 10-15 secunde pe butonul de pornire) și verifică consumul memoriei RAM.