| LegalizeWeeDs a întrebat:

Buna seara, am un HTC Dash. Il scot din buzunar sa sun pe cineva... Si surpriza. Ecranul complet alb. Il sting, il aprind si tot asa. Daca ma suna cineva, merge sa raspund, daca formez numarul si apelez merge. Dar nu se vede nimic altceva pe ecran decat culoarea alb. As vrea sa stiu de la ce este si cam cat ar costa reparatia. Astept raspunsuri si dau funda. O seara placuta.

1 răspuns:
| RUDOFL4X4 a răspuns:

S-a ars display-ul si o reparatie costa intre 150-300 de roni