| BlockBoy a întrebat:

As avea si eu o intrebarebig grinaca inlocuiesc bateria de la un iPhone 4s cu alta, fie noua sau originala apar efecte negative asupra telefonului? Multumesc.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Atâta timp cât e bateria originală de la iphone 4s nu are ce efecte negative să se întâmple.

| Intruder19 a răspuns:

Nu au ce efecte negative se apara. Doar se desface telefonul si se schimba bateria. Nimic extraordinar.

| Pinzariu_Eduard_1969 a răspuns:

Nu o sa apara nici una doar ca bateria o sa te tina ori mai mult, ori mai putin.