| Alessiaaaa00027 a întrebat:

Buna seara, as vrea sa va intreb ce ati alege dintre un Samsung A51 si un Samsung A34 5G, eu in prezent am A51 si nu as vrea sa l duc in service pentru o anumita problema pe care o are dar as vrea sa-mi iau un telefon nou, acela fiind A34, insa nu stiu daca s ar merita sa l duc pe cel din prezent in service sau sa-mi iau un telefon nou. Seara frumoasa!

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

"s ar merita"? Vai si amar limba romana! Si, da! Merita sa iti iei A34 daca ai o problema de hardware. Daca este doar o problema a sistemului de operare, nu merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am A51 din 2020. E ok telefonul.

| literallythesamebruh a răspuns:

Părerea mea: rămâi cu A51, deoarece este un telefon care încă face față unei utilizări medii și este net superior lui A34, doar că cel din urmă primește mai multe update-uri software. Rămâi cu telefonul pe care îl ai acum, mai pune câțiva bani deoparte și ia-ți un telefon care să poată mai mult.

| Ioana06i a răspuns:

Eu clar aș alege A34 5G.

Cu banii pe care îl duc pe ăsta (A51), mai bine aș mai strânge câțiva bani și îmi cumpăr altul.

| danimarinescu a răspuns:

Bună dimineața. Telefon nou este bineînțeles cel mai indicat

| floruits a răspuns:

Bună dimineața.

Telefonul nou care NU este utilizat este cea mai bună opțiune.

O zi frumoasă