| StefanescuDaniel a întrebat:

Buna seara! Ati putea sa imi spuneti va rog frumos care ar fi cea mai buna retea de telefon mobila din Germania, pentru cartelele prepay care sa includa si cateva sute de minute internationale si peste 20-30 de gb internet si cam cat ar fi costul lunar?

5 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

24GB internet, 120 minute internationale = 10 euro
https://www.lebara.de/......-plus.html

37GB internet, 120 minute internationale = 15 euro
https://www.lebara.de/......-plus.html

La Vodafone e mai scump.

| StefanescuDaniel explică (pentru NLS):

Multumesc frumos pentru raspuns. Voi cauta sa imi cumpar aceasta cartela de la Lebara. Nu e vorba de bani, doar de faptul ca nu vreau sa imi fac abonament ca sa nu il platesc minim doi ani degeaba. Fiindca eu ma mai si intorc in tara nu stau doi ani incontinuu in Germania.

| AntonIacobescu619 a răspuns:

De la cosmote am si eu si inca mai am cateva minute pem ea.eu sunt din leipzig tu de unde eesti rege? poate ne vedem si BOBIM si de ce nu poate bem o blonda?

| StefanescuDaniel explică (pentru AntonIacobescu619):

De la Cosmote, adica noua retea Telekom? Eu sunt din Karlsruhe de loc, mai bine zis tatal meu era de acolo. Eu mai mult am crescut si am trait in Romania., dar va trebui sa ma intorc din nou in Germania acusi.

| AntonIacobescu619 a răspuns (pentru StefanescuDaniel):

La bere cu noi!