| Prostulprostilorcamebeack a întrebat:

Bună seara, îmi spuneți și mie cineva cum pot sa modific/adaug un ROOM pe un Nokia Microsoft Lumina 435 cu Windows Phone 10? Eu nu îmi permit unul nou acum și doar pe asta îl am dar nu Rulează Facebook, Google Chrome, Telegram și nici Subay Surfes nu as vrea ceva de genul tutoriale pe YouTube în engleza ca nu prea ma descurc, as vrea un site sigur! Pe care sa fie asa un tutorial de instalare pentru începători de android 4.0 ca(mai mult nu cred ca se poate) sa fie ceva de genul explicații Step by Step dacă se poate și cu poze sa-mi dau mai bine seama din instalare XDA parca de android 4. p (Ice Cream - Sandwich) un amic de ai mei avea unul asemenea un Microsoft 520 cu și avea and5.0 deci în principiu se poate, în primul rand vreau sa va mulțumesc ca ați avut răbdare sa citiți pana aici în al 2 lea rand noapte bună va doresc la toti.

2 răspunsuri:
| FredericChopin a răspuns:

Asa ceva e de domeniul filmelor Sience - Ficțion nu e posibil ca e logic nu naiva el are Windows Phone 10 și vrei sa i bagi android 4.0 deci concluzia NO POSIBLE!

| Prostulprostilorcamebeack explică (pentru FredericChopin):

Dacă nu pot modifica and atunci măcar pot instala appl? Facebook Google Chrome etc?