| Cristinanicolas a întrebat:

Bună seara,
Întâmpin o problemă de 2 zile și dacă este cineva care mă poate ajuta, vă rog.
Când intru în fișiere sau imagini pe whatapp trimise de către cineva, nu mi se încarcă, nu înțeleg unde este problema.
Sper să știe cineva și sa mă ajute.
Multumesc

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca problema este la orice persoana, atunci trebuie sa reinstalezi aplicatia Whatsapp (dezinstalare, instalare, configurare din nou).

Daca problema este doar la o persoana (au un numar mic de persoane), atunci probabil ai blocat trimiterile prsoanei respective (vezi setarile persoanei).

| Hyperion7 a răspuns:

Înseamnă că acele fișiere probabil sa fi fost șterse ori e posibil sa fie prea vechi și nu mai pot fi deschise.
Eu am pățit de câteva ori chestia asta și mă gândesc ca o fi de la backup-ul care nu a făcut backup la toate fișierele, altfel nu-mi explic.