| 4evergentleman2023 a întrebat:

Buna seara
Mi-am luat un smartphone Vivo Y20 și se aude cam încet sunetul când ascult muzica pe YouTube la difuzoare! Așa se aude mai slăbut acest tel sau are o problema la difuzor? Când mă suna cineva se aude ok și când sunt in convorbire! Pot sa ii fac ceva sa se audă mai tare?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bosule, ieri ti-am spus sa nu iti cumperi chinezarii laughing

| 4evergentleman2023 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor
Nu aveam încotro că am dat țelul meu și diferența, telul avea burn in pe display o pata mov ce se tot extindea dar scap eu și de asta și imi iau altul mai bun

| literallythesamebruh a răspuns:

Instalează un egalizator sau un booster de volum. Sau intră prin setări la sunet și vezi dacă poți regla ceva pe acolo.