| vero89 a întrebat:

Buna seara, tocmai ce am intampinat o situatie extrem de ciudata. M-a sunat al meu sot si in clos sa ii aud vocea lui, ascultam pe cioneva vorbind in magiara. dupa care apelul s-a inchis. La putin timp, l-am sunat eu pe sot si la fel, am intrat in alta convorbire, se audea o doamna vorbind si razand. Dupa care s-a deconectat si m-a pus in alt apel, desi pe ecxran aparea ca eram in apel cu sotul meu. Nu am patit niciodata asa ceva. Mentionez ca el era in trafic pe la limitele Romaniei. Oare ce este asta?

Răspuns Câştigător
| helpforyou a răspuns:

Ai intrat din greseala intr-o alta convorbire. Ester vorba de reteaua la care esti conectata. Am patiti si eu.

| vero89 explică (pentru helpforyou):

Asa ceva nu ar trebui sa fie posibil, ca nu mai spunem de legal. Adica eu vreau sa il sun pe sotul si intru in alta convorbire care se presupune a fi privata. Este incredibil

| helpforyou a răspuns (pentru vero89):

Asa este, nu ar trebui sa se intample.