| Blayan18 a întrebat:

Buna seara TPU,acum vreo sapt si ceva am dus telefonul la garantie,deoarece numai se auzea sonorul,si azi mi-au dat mesaj,buna ziua va informam ca fisa de service cu numarul x este finalizata cu statusul:Negatie Producator,va multumim etc.Ce inseamna Negatie Producator? Tata a spus ca inseamna ca imi schimba telefonul cu unul nou,ca cel vechi e ireparabil si imi da unul nou nout, voi ce ziceti, adica ce inseamna? Si problema nr 2 este ca eu am dat telefonul cu tot cu sim! Cum pot face acum sa le zic celor de la garantie sa mi-l inapoieze,ca ma gandesc ca daca imi da unul nou, nu o sa aiba sim! Va multumesc anticipat, dau funda!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Exact ce a spus tatal tau: negatie pentru a-ti trimite magazinul altul. O sa-ti dea unul identic sau mai bun. Eu am avut monitor de 300 lei si pentru ca n-au mai avut mi-au dat in loc unul nou de 400 lei. Stai linistit!