| Dragooos a întrebat:

Buna seara TPU. Stie cineva sa faca setarile la internet pe iphone 4 (nu imi merge netu la la cartela imi spune ca nu sunt abonat la o retea de celule) dau funda celui care ma ajuta( cat mai detaliat)
Sunt pe Cosmote si am iOs7

Răspuns Câştigător
| Diavolcata a răspuns:

Pentru a seta internetul pe un iPhone 4 trebuie sa mergi in Meniu -> Settings -> General -> Cellular -> Cellular Data Network -> APN : "net", la Username si Password nu se completeaza nimic.
Daca aceste setari nu iti ofera acces la internet, se va face si o sincronizare a telefonului iPhone 4 prin conectarea in aplicatia iTunes. Calculator va avea nevoie de o conexiune la internet separata, stabila. Funda?

0 răspunsuri:
Întrebări recente