| Samedaniel33 a întrebat:

Buna,
Stie cineva, daca activez redirectionare apeluri catre un telefon inchis, functioneaza functia redirectionare in acest caz?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Merge fără probleme (să ai credit dacă e pre-pay)

| mihai69 a răspuns:

Desigur. Doar că apelul fie nu ajunge nicăieri, fie ajunge la al treilea număr, dacă al doilea are la rândul său o redirecționare spre acesta.

| Lukasssz a răspuns:

Da merge.Bafta!

| mi25 a răspuns:

Pai cine tine telefonul deschis, mai putin in cazul in care vorbeste la telefon? Telefonul spre care este redirectionat apelul suna la fel ca la orice apel.

| Samedaniel33 explică:

Multumesc pentru mesaje!