| Ariana19 a întrebat:

Știe careva în cat timp se decodeaza un iphone 4? Va rog ajutați-mă

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine mergi cu el la firme care decodează telefoane si acolo i ti zic băietii ăia c am cît dureaza sa il decodeze, poate dura intr e o oră sau il lasi acolo si te sună ei cind este gata, depinde cîti clienti sunt inaintea ta, si cît de usor sau greu este sa il decodeze.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate ca ei nici nu il decodeaza acolo, poate il duc in altă parte la alti colegi sa il facă, si asta chiar poate dura cîteva ore sau zile.