| Alexia2121 a întrebat:

Buna! Știe undeva de unde mi as putea lua un iph 15pro max alb? I am dat precomanda de 3sapt și nu mai pot aștepta.
Mersi

5 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Daca cunosti un roman care vine acum din america in vacanta in RO spui, iti aduce un iphone de asta, cu 1300 atit costa aici direct de la Apple, deblocat, dar fara sim, adica numa cu eSim, dar am vazut merg si acolo, au companiile eSim si in RO.

Ce arata cineva pe aici magazinile acolo vind cu 1900$ telefonul asta laughing cu 6 sute mai scump ca in SUA, e bun si asa rau, banui ca aveti bani, aveti joburi f bine platite, romani o duc f bine, odata ce au pereturile cele mai ascumpe din toata UE e normal, au nivel de trai f crescut laughing milionarilor, v-ati scos

| Standt a răspuns:

Si de ce nu mai poti astepta? E asa de grava boala ta si numai cu asta se trateaza?

| relian a răspuns (pentru Rolleer):

Aia da laughing se pare romanii is toti milionari, ces cu preturile astea acolo? Frate romanii nu-s sanatosi mintal, mai orice acolo e mai scump ca oriunde.
Telefonul ala care acolo sau ce arati tu e 1900 dolari, aici e 1200$ laughing asta arata ca romanii au bani si banii pentru ei nu-s problema.

Ia sa ma mut si eu in RO, poate ajung si eu milioanr, cine mai stie laughing

| User123666 a răspuns:

Intr-un magazin de telefoane