| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! Am auzit ca estjme ceva aplicatie pentru ig care te lasa sa vezi de cate ori ti a accesat profilul o anumita persoana. Puteti sa mi spuneti daca e adevarata aceasta informatie si de unde as putea face rost de ea?

2 răspunsuri:
| Elliiieo3 a răspuns:

E FollowerTrackerReports, dar trebuie să plătești. Dacă tu crezi că merită, fă-o, de ce nu? Dar eu aș zice să nu te intereseze laughing
lumea bârfește și te spionează orice ai face, nu poți controla.

| AndreeaMaria3422 a răspuns:

Aplicația reports+ mai e buna, are mai multe functii si pentru unele trebuie să platesti, dar o mare parte din ele sunt gratis