| bogdan11112345 a întrebat:

Am descarcat pe telefon de pe net o aplicatie. A inceput sa imi apara niste aplicati ciudate pe care eu cel putin eu nu le-am downloadat (9app, Pornhub, Whalenews. etc.) su ceva de genu. Iar acum nu le pot sterge.
Plz help

Răspuns Câştigător
| ChrystianSandu a răspuns:

E virusat rau telefonul`. Nu am cu ce sa te ajut. Incearca la GSM, te va costa ceva resetarea de soft. Poate e mai bine asa, data viitoare o sa fi precaut. PS: Poate ai ramas si fara date personale in telefon.

3 răspunsuri:
| Doodleskull a răspuns:

Trebuie sa bagi din nou sistemul de operare pe tableta...
nu o sa te ajute de loc daca o sa dai factory reset

| raduionut99 a răspuns:

Salut! Poti sa dai un factory reset dar stergi tot de pe el. Ce telefon ai?

| Popescu_Ionela_1998 a răspuns:

Am patit, degeaba resetezi telefonul
Eu l-am dus la reparat *era la abonament*