| qweewq123 a întrebat:

Buna TPU.Am nevoie de ajutorul vostru.Am telefon S2 mini si l-am resetat acum 3 zile ca mergea greu.Acum imi merge foarte greu in ciuda faptului ca am 6 aplicatii pe telefon.DAU FUNDA!

7 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Posibil sa fie virus transferabil pe card. ai card? daca da scoate-l formateazal in pc si dai iarasi reset la telefon. ce versiune de android ai?
face asa doar cand e scos la frig sau si in casa?

| qweewq123 explică (pentru SasNetRomania):

Antivirusul nu mia detectat niciun virus

| qweewq123 explică (pentru SasNetRomania):

Da am card il tin mai mult pe acasa si am android 2.3.6

| SasNetRomania a răspuns:

Lasa antivirusi, fa cum am zis eu! iti fac si eu un virus de android care nu il detecteaza cu nici-un antivirus! e asa greu?! deci fa te rog frumos asa daca problema persista posibil sa fie problema de android/rom! si trebuie rescris

| qweewq123 explică (pentru SasNetRomania):

Am facut ce mi-ai zis dar tot. la fel spune-mi ce inseamna rescris si primesti funda

| SasNetRomania a răspuns (pentru qweewq123):

Reinstalat sistemul de operare.
ce telefon ai? daca ai vreun Samsung mai nou te pot ajtua

| Cr1st1ii a răspuns:

Mai incearca odata, ar putea ca sa nu se incarce destul in perioada resetarii...