| thekiller321 a întrebat:

Buna TPU.Am o intrebare cu casca bluethoot Nokia BH-108 pot sa ascult si muzica? Va rog ajutati-ma dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ocsike_Stian_1995 a răspuns:

Da poti asculta muzica si poti si vorbi.

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da,nmai că se va auzi oribil, dar dacă setezi din egalizatorul playerului de muzică un pic mai în baz și să reduci înaltele va fi ceva mai binișor.Succes

| thekiller321 explică (pentru DeyCj):

eu am incercat si nu merg numa convorbiri ce pot sa fac ca sa ascult si muzica

| DeyCj a răspuns (pentru thekiller321):

E nu. Pornește playeru de muzica al telefonului și o să vezi că funcționază. eventual verifică prin setări pe acolo la dispozitiv audio din player să fie pe bluetooth nu pe căști sau daca are opțiune pe default.Depinde de la telefon la telefon asta.

| thekiller321 explică (pentru DeyCj):

Am incercat si tot asa frate...imi merge in difuzorul e la telefon si nici nu pot sa setez nimic

| Ocsike_Stian_1995 a răspuns:

Da poti sa asculti muzica. Funda?

| thekiller321 explică (pentru Ocsike_Stian_1995):

Iti dau funda dar eu am incercat si nu merge numa convorbiri ce pot sa fac ca sa ascult si muzica sad