| oo3 a întrebat:

Bună TPU Am o mica problema cu un telefon Samsung grand prain. Când vreau să intru în meniul principal îmi tot îmi da bek. Și nu știu ce sa întâmplat. Funda

Răspuns Câştigător
| napoleon16 a răspuns:

Salut poate e ceva de la display ar trebuie schimbat vezi daca mai face asa dupa ce il schimbi. Ms Funda?

1 răspuns:
| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Salut.In legatura cu Samsung Grand Prime.
Este posibil sa fie o problema din touchscreen.Dar mai intaii incearca sa dai o resetare generala din meniu sau din butoanele laterale. Daca nu se remediaza inseamna ca trebuie schimbat touchscreenul.Incearca pe www.servicetelefoane.ro