| Deutsu a întrebat:

Am o problema cu telefonul. Cred ca e un virus / Mereu cand deschid o aplicatie imi apare un contur rosu, destul de gros, pe ecran. Apoi dispare si pot folosi aplicatia.Telefonul merge destul de greu si uneori preia comanda rapid alteori dureaza. Este smartphone si am android pe el. Vechiul antivirus [Nq] m.a anuntat ca am 3 virusi dar nu prea stiu cum sa scap de ei.Am cautat pe net si acum am Antivirusul Avast si G data.Am aflat ca sunt destul de eficiente impreuna. Vreo parere? Va roog. Nu vreau sa fie vreo solutie costisitoare sau daca trebuyie sa platesc sa fie pretul cat mai mic. Dau funda love struck.

1 răspuns:
| justyoung9 a răspuns:

Pui antivirusul sa efectueze o scanare totala si o curatare a sistemului