| RAMBOX a întrebat:

Buna TPU am o problema cu telefonul meu am un Allview a5 duo si cand bag cablul de date in calculator imi apare in bara jos un chenar cu x pe el si cand dau pe el imi apare ceva de la driver si imi scrie a5 duo si e putin spatiu si apare un x si zice driver not found cica trebuie sa ii fac ubdate la windows si eu am oprit windows ubdate si nu vreau sa il pronesc ca imi merge greu calculatorul lasatim un raspuns cat mai clar dau funda.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"Porneşti" Windows Update şi va instala driverele necesare!

Pc-ul NU merge mai greu din cauza Windows Update; asta-i cea mai mare PROSTIE pe care am auzit-o!

La Mulţi Ani!

http://i.imgur.com/D0Os2.jpg

| floppy98 a răspuns:

Incerca sa gasesti un driver pe internet pentru usb,