| alexx102428 a întrebat:

Am primit zilele trecute un S S3 si ieri am vrut sa ma uit la un film a mers dar am iesit putin din el si cand sa intru sa ma uit mi a spus Get Adoble Flash Player or try cleaning you browser. Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| kurinkita a răspuns:

Avand in vedere ca Androidul nu mai are suport Flash (nici iOS), ghinion, cauti un site specializat care are si player HTML5.
Dar in cazul tau, se pare ca siteul are dar si-a resetat setarea de vizualizare cand ai iesit din el. Da-i un clear cache si history si reincearca.