| AdyBoy a întrebat:

Am S3 cu android 4.1.2 si mi-a aparut notificare pentru android 4.3. Cum e android 4.3 pe Samsung Galaxy S3?

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Am un prieten care si-a facut upgrade, multi spun ca se descarca bateria si alte bug-uri aiurea, mie personal imi place mai ales comanda vocala

2 răspunsuri:
| cosmin655 a răspuns:

E naspa rau, eu mi-am bagat inapoi 4.1 dupa ce l-am instalat. Uita-te pe net sa vezi cum e, mie personal nu-mi place..plus ca se descarca si mai usor telefonul.

| Evolution a răspuns (pentru cosmin655):

Cum ai făcut downupgrade? dă-mi şi mie link-ul la o metodă 100% sigură care funcţionează înafară să te duci la GSM să ţi-l facă ei, vrea prietenul meu să ştie în caz că se strică happy