| Cotu_George_1997 a întrebat:

Am si eu o intrebare, ca Smart-Phone imi recomandati? Nu conteaza pretul. Doar sa nu fie note 3 pentru ca e prea mare.

Daca ati putea si explica de ce sa aleg acel telefon ar fi mai bine.

DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| lascudaniel a răspuns:

Samsung galaxy s2, 3 sau 4.Telefoane bune, jocurile nu au lag, camera excelenta, etc

| SiaAnastasia a răspuns:

Buna! Eu iti recomand telefonul Samsung Galaxy S4 mini. Eu in primul rand l-am achizitionat deoarece este mult mai mic decat S4 normal si iti incape in buzunar.
Are un sistem foarte rapid si o memorie destul de mare si are niste aplicatii foarte interesante.
Sper ca te-am ajutat!

| alexconnor96 a răspuns:

Salut, daca spui ca nu conteaza pretul eu ti-as recomanda iPhone 5S.
Eu il folosesc de ceva timp si nu am avut probleme plus ca este mult mai curat si mai ordonat decat alte sisteme de operare.
Acum depinde de tine nu poate sa iti spuna cineva ce sa algi tu.
Baftawinking