| Almasan_Razvan_2000 a întrebat:

Se mai merita cumparat un Samsung Galaxy S6? Daca da, cat timp va mai face fata aplicatiilor care vor aparea?( Pe scurt cat timp va mai rezista)

4 răspunsuri:
| BeautifulSunflower a răspuns:

Da, merita! Stai linistit, va mai rezista cel putin 4 generatii, cred eu, deoarece, de 2 ani tehnologia a evoluat foarte putin si cred ca tot asa va continua. Telefoanele de la generatia precedenta seamana foarte mult cu cele din generatia actuala.

| Apocalipsa22 a răspuns:

Un S6 Edge te va mai ducevreo 4-5 ani.Stai calm.

| ioanoanea15 a răspuns:

Va mai face fata mult si bine la aplicatii deoarece nu exista aplicatii care sa il ingreuneze deocamdata. Dar din punctul meu de vedere nu merita deoarece nu cred ca va mai primi updateuri de soft de asta eu cred ca ar fi bine sa iti iei mereu telefoane cu ultima versiune de soft ca sa ai mereu ultima tehnologie pe el.