| alcaponemafia a întrebat:

Am un HTC desire, el are ca sistem de operare windows 6.5, am vzt peste tot cum ruleaza android, as dori sa ii instalez androidul fara cablu de date daca se poate deaorece are o problema cu mufa, ii pot da update doar cu telefonull? Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Nu poti pentru ca tu schimbi sistemul de operare, nu faci update la cel actual. Tot iti trebuie card ca sa transferi anumite fisiere pe care le descarci de pe net.
Incearca aici:
http://www.ibtimes.co.uk/......nstall.htm

| dsdds a răspuns:

Daca ai Slot Card De memorie si Cartela de Memorie... sau este o aplicatie emulator care ruleaza androidul pe telefoanele windows. Funda?