| heiii a întrebat:

am un iphone 4 si am trecut de la softul 5 la 6 si nu imi place.cum pot face telefonul sa fie ca inainte?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Momentan nu il poti face! Nu poti sa-i faci downgrade. Trebuie sa apara o versiune de redsnow luna asta sau viitoare si cu ea poti face downgrade. Totusi nu inteleg ce nu-ti place. Nu se vede diferenta decat foarte putin prin App Store dar in schimb ai multe imbunatatiri la soft. Ce-i asa greu sa te acomodezi cu un lucru mai bun decat ce ai avut?

| heiii explică (pentru neluL):

Ma deranjeaza.si altceva ce mi a dispărut din cauza softului este lumina de la blitz pe care o făcea telefonul când primeam mesaje, apeluri etc.stii cum as putea face sa îmi reapara?

| neluL a răspuns (pentru heiii):

Eu nu stiam de functia asta big grin

| Darkangelzn a răspuns:

Bagi din nou softul pe care l-ai avut simplu.Astept Fundita...

| heiii explică (pentru Darkangelzn):

L as instala din nou daca as sti cum. unde sa intru, pe ce sa apas.dau funda