| ioana31 a întrebat:

Am un telefon Lg Gt 505 si as vrea sa stiu daca se poate pune parola la mesaje? Am gasit eu ceva pe la setari dar acea "parola de blocare" nu e pentru mesaje. Daca se poate, cum o pot pune? Daca ati putea sa imi spuneti si pasii, va rog. Multumesc anticipat. Funda happy

Răspuns Câştigător
| Ykuzo a răspuns:

Telefoanele normale, LG, nu au blocare cu parolă separată (mesaje, agendă, muzică, etc.) Acolo unde ai găsit parolă de blocare este blocare completă (te duce la ecranul principal şi arată telefon blocat). Această blocare a telefonului trebuie setată mereu la modul "blocare imediată" după ce a fost deblocat. La modul când este pornit şi când este schimbat SIM nu trebuie setat de fiecare dată. Sper că ai înţeles. Succes!