| BlueEyes16 a întrebat:

Am un telefon Nokia asa 302. Cine imi poate spune care sunt setarile necesare pentru youtube? Cand incerc sa accesez un videoclip se incarca doar pana la 60 % dupa care imi apare mesajul"subscribe to packet data first"(în rest merg toate aplicatiile).Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| BoboRader a răspuns:

Eu iti spun daca poti sterge youtube si descarca-l iar si daca nu merge sa-l stergi dai pe subscribe la video Bafta sper ca te-am ajutat.