| phantomitza a întrebat:

am un telefon Samsung sgh d900i, i-am pus parola de aia de securitate sa nu poti intra la mesaje la muzica etc, si nu o mai stiu, nici nu pot sa dau resetare telefon ca trebuie parola, nici sa debifez locurile in care sa nu mai aiba parola ca iarasi imi cere parola, ce ar ramane de facut, daca ma duc la un specialist cevA? va rog raspundeti-mi care stiti! dau funda!

1 răspuns:
| yayop a răspuns:

Poti merge la un service de telefoane si o sa iti faca, costa in jur de 25 de lei.