| sandystar a întrebat:

As dori si eu sa stiu cum pot afla cine ma suna cu nr privat. Inainte aveam cont pe voceonline la romtelecom, dar acum acest serviciu nu mai este disponibil si as dori sa stiu nr persoanei care ma suna cu necunoscut. Multumesc anticipat! Ofer funda raspunsului care imi va fi folositor!

7 răspunsuri:
| 01rukia01 a răspuns:

Pai ce telefon ai ca exista o aplicatie care isi afiseaza nr de telefon

| VictorVictoras a răspuns (pentru 01rukia01):

Da exista la telefoanele Samsung cu conditia ca acea persoana sa se afle in agenda telefonica dar e mai greu... cred ca acea cu tel fix e o solutie buna si reala.

| sandystar explică (pentru 01rukia01):

Am Nokia c1-01

| 01rukia01 a răspuns (pentru sandystar):

Eah...nu cred ca merge pe el dar incearca cum a zis victor

| VictorVictoras a răspuns:

Mai singura modalitate care o stiu acum mai este una gen redirectioneti apelurile cand dai ocupat pe un nr de tel de fix dar telefonul fix sa aiba displaysa-ti apara nr iar in momentul cand te suna cineva cu privat tu dai ocupat apoi pe telefonul fix nu mai apare numar privat ci apare numarul persoanei care te-a apelat sper sa ai tel fix cu display si sigur va functiona chiar am verificat eu si merge 100%

| sandystar explică (pentru VictorVictoras):

Am incercat si nu a mers sad

| VictorVictoras a răspuns (pentru sandystar):

Ai incercat pe telefon fix cu display care arata numarul si nu a mers?! eu am incercat cam acum 2 luni si a functionat... in fine chiar ma intereseaza o metoda de a afla numarul, am cautat dar nu gasesc alta, era fain voceromtelecom... oare de ce l-au inchis nu stiu