| Syrten a întrebat:

Buna TPU!
As vrea sa iau un telefon la abonament, pretul abonamentului este de 25€ pe luna, in acei 25€ intra si pretul telefonului sau cum functioneaza? Mentionez ca telefonul costa 5300 RON.
Multumesc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista o groaza de combinații numai tu știi la ce te ai uitat

| Caro34 a răspuns:

Bună! Abonamentul este pe 2 ani? Apoi nu știu de se rentează, mi se pare cam scump și există și tel. mai ieftine cu performanțe super. Tu știi, dar de se strică ai dat o căruță de bani pe el. Numai bine!