| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa imi spuneti ce ati alege un Samsung galaxy mini cu urme mici de uzura, sau un iphone 3g ecran spart un pic, difuzor prost, nu are suruburi la ecran si plus ca App Store nu mai face App pentru 3g! Dau Fundawinking

Răspuns Câştigător
| sufletdeing3r a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa alegi Samsung pentru ca in situatia de fata e mult mai bun decat Iphone 3g din mai multe puncte de vedere. Iar pe Samsung ai Google Play Store care e cel mai tare magazin de aplicatii!

| anonim_4396 explică (pentru sufletdeing3r):

Mersi mult!

| sufletdeing3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere! Si multumesc pentru funda.