| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai bune smartphone-uri, Lenovo, Utok sau Allview? Eu as vrea sa stiu cat de bune sunt, din toate punctele de vedere (luminozitate, cat tine bateria, cat de tare se aude, daca prinde semnal bun etc.) Multumesc!

3 răspunsuri:
| Narcis2015 a răspuns:

Utok.

| cristinaninalove a răspuns:

Lenovo crede-ma am si eu si pot sa spun ca este perfect in toate :
il recomand happy

| hastagvaloare a răspuns:

Bai eu sincer iti recomand un Sony Xperia Z. E undeva la 1400 de lei la liber, bateria te tine mult si bine, are CEA MAI BUNA CAMERA PE FATA de 2.2mp, toate Iphonurile o au de 1.2. E android, ruleaza pe el tot ce vrei, e si fain, are ecran mare, luminat fain, nu face figuri si nici nu se sfarama in bucati daca il scapi. Parerea mea e sa mai strangi niste banuti si sa iti iei unul din acela. Raportul calitate pret e grozav