| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU cine imi da ceva indicati (instructiuni) cum se joaca five nights at freddy 3?

1 răspuns:
| Ioana6905 a răspuns:

Am jucat toate 4 fnaf-uri si ala nou aparut adica ar fi 5 insa in fnaf 3 e cel mai usor si cel mai neinfricosator dintre toate, e vorba de strategie caci trebuie sa il ademenesti cu sunetul si sa il ti departe, nu mai stiu exact strategiile pentru ca le-am jucat cand au aparut pe moment si gata insa sunt sigura ca le poti gasi pe internet si sunt atatea clipuri pe Youtube.