| mrxmihaix a întrebat:

cum pot afla numarul de telefon al cuiva?
funda la primul rasp straight face!

6 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Ce intrebare tare!
Cum adica? Daca este un necunoscut din partea cealalta a lumii, o sa fie cam greu sa il aflii!
Daca nu, INTREBI persoana care are numarul' de telefon respectiv.
Apropo! Ai zis funda la primul raspuns - Inseamna ca trebuie sa ii dai funda lui Sanziana00!

| Weider a răspuns:

Singura solutie e sa ii ceri numarul direct de la persoana respectiva sau sa ii ceri de la prietenii comuni. Altfel n-au cum sau ghiceste numerele pana dai de cine vroiai.

| IAMKENNETH a răspuns:

Intreaba-l. sau intreaba pe cineva care il are. dăăă!

| wolfman22 a răspuns:

118-932 laughing cred?

| Sanziana00 a răspuns:

. il intrebi.

| NightFurry a răspuns:

Singura solutie e sa-ti suni prietenii...sau daca acel numar pe care il cauti l-ai mai apelat il poti gasi la numere formate in fine depinde de telefon. Alta solutie nu mai exista din cate stiu euhappy