| xAbb a întrebat:

Daca instalez teme pe un telefon Samsung Galaxy y pro sau orice telefon android, daca nu imi place tema, cum o dezistalez/schimb? Funda.

Răspuns Câştigător
| EddiWeed a răspuns:

Ca sa instalezi teme pe android si ca acele teme sa functioneze, ai nevoie de aplicatia GO Launcher care se gaseste in google.play,instalezi aplicati dupa care instalezi orice tema vrei.ca sa scapi de ea e simplu o dezinsalezi(tema)

1 răspuns:
| Flavis a răspuns:

Iti recomand sa downloadezi din google play o aplicatie numita Zedge.Vei Gasi wallpaperuri, ringtonuri si multe alte chesti faine.Ori o alta aplicatie dedicata pentru teme