| CristinaForTPU a întrebat:

Ma jucam pe telefon si aveam baterie 15%, peste 30 min cand m-am uitat la el nu se mai aprindea ( Eram sigura ca nu mai aveam baterie)

Acum cand l-am bagat incarcat nu se incarca nu nimic, nu se apinde. Telefonul este Iphone4

P.S NU a avut contacte cu apa etc
Ajutati-ma sunt disperatasad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-l la incarcat vreo 15 min. daca nu merge nu trebuie decat sa ti apasat pe ambele butoane in acelasi timp pana ti se deschide. daca nu merge nici asa du te la service.

| CristinaForTPU explică (pentru anonim_4396):

Tuuu, meerci muult sa aprins cand am apasat pe amandoua butoanele timp de 1 minut sa aprinss:* Iti multumesc,

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristinaForTPU):

Ai reusit?

| CristinaForTPU explică (pentru anonim_4396):

Da, sa aprins:*

7 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Lasa-l la incarcat cateva minute, daca tot nu se incarca incearca sa il resetezi.

| Tonny1997 a răspuns:

Tu cred ca tiai ars placa de baza de la telefon cand ai terminat de jucat telefonul trebuia sa fie incins si dupa s-a inchis daca e asa fugi cu el la service imediat

| Fofy a răspuns:

Am citit pe un forum ca trebuie sa apesi ca disperatul pe ambele butoane cateva minute bune, si cand crezi ca nu mai ai nicio sansa, atunci isi revine. Cam asa l-am scos si eu din somn. Asta, si am mai incercat si sa tin 3-4 minute apasate ambele butoane. Nu stiu care metoda a fost "de vina"
Acum a pornit, cu bateria 0, desi era full cand a murit
Deci, toate bune!

| CristinaForTPU explică (pentru Fofy):

meerci muult sa aprins cand am apasat pe amandoua butoanele timp de 1 minut sa aprinss:* Iti multumesc,