| Pintilie_Stefania_1998 a întrebat:

Mi-am cumparat de curand un Samsung galaxy s2 plus si bateria ma tine cel mult 24 de ore. As putea face ceva? Dau fundita

3 răspunsuri:
| einenebun23 a răspuns:

Nu, n-ai ce face si nu te ingrijora. Asa e cu smartphonurile tine extrem de putin bateria. Cam asta ar fi un pas mare in viitor sa faca baterii care tin mai mult.

| Ioscaa1 a răspuns:

Nu asa sunt toate telefoanele astea noi.La nici unul nu o sa te tina bateria cateva zile.Cauta si tu un Rewiew despre telu tau si afli mai multe

| AlexBoy88 a răspuns:

Daca crezi tu ca tine foarte putin poti cumpara o baterie noua s-au poti sa mai inchizi din aplicatii care nu le folosesti.