| Mandarinuţa a întrebat:

mi-am luat Iphone de curand si nu-mi merge sa-mi iau ton de apel dupa iTunesc, cu toate ca am cont, cand dau sa iau un ton de apel imi spune cat costa si nu ma lasa sa-l iau? Ce as putea face? [Scuzati categoria].

Răspuns Câştigător
| Stephh a răspuns:

Off. De ce toţi vă chinuiţi cu programul ăsta? Există programe şi mai bune fără fiţe unde nu-ţi trebuie cont, cum am şi eu şi-ţi descarci melodii în voie : gTunes musicwinking. sau ceva de genuu laughing. Pe acest 'program' poţi să îţi editezi şi melodia, o faci mai lungă sau mai scurtă şi poţi să găseşti şi cover-uriwinking. Fundiţă?happy

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat