| SweetbutPsychoGirl a întrebat:

Buna TPU.
Păreri despre google pixel 7 pro?
Îl are cineva? Îmi poate spune cineva cum e?
Baterie, audio în căşti, performanță, cameră...Mersi

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Aici poti vedea doua pareri:
https://www.youtube.com/watch?v=pumocQmu3lI
si
https://www.youtube.com/watch?v=8Xg9QXnCjYg

| doctorandus a răspuns:

Nu cunosc. In general sunt multi care se plang de mobilele de la Google.

Pentru mine singurul motiv pentru care as cumpara asa ceva este https://grapheneos.org/

| Frank51 a răspuns:

L-am avut, este un telefon de nota 10, am vrut foarte mult să-l țin însă avea un dezavantaj foarte mare pentru mine, nu mergea conectat la TV fără chromecast.

Are cea mai bună stabilizare optică la cameră, chiar și peste 14 pro max și s23 ultra. Telefonul este top, merită fiecare leu, însă dacă faci streaming pe TV nu recomand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il am, si eu mi-as dori. Dar din cate stiu, este aceiasi poveste ca la iphone, adica est-europenii trebuie sa plateasca 200€ in plus fata de un american sau vest european. Daca vrei ceva google stock, m-as indrepta catre Motorola edge pro, asta daca nu te deranjeaza ecranul curbat. Sau mai poti astepta o luna pana apare Motorola edge neo 40 ( se zvoneste ca o sa aiba un ecran plat) momentan am un xiaomi x3pro, dar os'ul miui este oribil, mi-s-a intamplat sa se resteze telefonul aiurea, si multi useri au avut aceiasi problema. De acum inainte o sa imi iau doar Samsung sau Motorola. Mi-ar place ft mul un blackview n 6000, un telefon rugged cu un ecran de doar 4, 2 inch, ft compact. Este ieftin dar pentru ca firma este cam obscura nu prea imi vine sa ma risc. Imi vine sa imi dau comanda de pe aliexpres, este doar 800 si ceva de ron, dar ma incanta ideea de a avea un telefon micut cu procesor decent si baterie decenta plus rezistenta la socuri si apa.

| literallythesamebruh a răspuns:

Când spui Google, spui totul. Ai un software fluid, o cameră foarte bună chiar și în aplicații terțe, baterie este și ea poziționată în top și un design aparte. Poți juca și câteva jocuri, însă există flagship-uri mult mai competente la acest capitol (S23 Ultra, Xiaomi 13 Ultra etc.). Nu spun că procesorul ar fi rău. Este o producție Samsung, fiind foarte bine optimizat pentru acest model. Dacă îl găsești la un preț avantajos, chiar îți recomand, însă poți arunca un ochi și la concurență.