| matetzu a întrebat:

Parintii mei au decis sa imi ia un telefon nou cel vechi s-a stricat ce telefon sa-mi iau intre 400-900lei ce vreau de la el
Smartphone sa arate destul de bine android nu conteaza de care intr-un cuvant sa fie bun p.s. poate depasi putin bugetul repede

Răspuns Câştigător
| Dumitrache_Ionut_1998 a răspuns:

Depinde si de unde il cumperi. Cea mai buna varianta ar fi un Samsung galaxy advence care este in jur de 900-950 lei si are un aspect atractiv un procesor dual core de 1 ghz (deci 2 ghz), memorie ram de 512, un ecran generos de 4 inch cu tehnologie amoled si versiune android 2.3 upgradabil pana la ultima versiune. Daca doresti unul ceva mai ieftin si de la o firma buna poti incerca Sony xperia E sau un LG Optimus L7, si acestea sunt destul de bune, eu le-as situa pe la mijloc insa Samsung-ul este mult mai bun

3 răspunsuri:
| iuli000 a răspuns:

Allview a4 all. are un ecran de 3. 5inch 3g procesor de 1ghz android 2.3.6 card microsd pana la 32gb dual sim smartphone doua camere una de 2 si una de 0.3 are wi-fi gps si doua aplicatii gameloft de unde descarci jocuri super tari si google play. eu il am si ma poti intreba mai multe despre el. poti instala scaner de retina.

| WH a răspuns:

Samsung Galaxy Y
Samsung Galaxy Ace
Samsung Galaxy Chat