| euAnonim100 a întrebat:

TPU.ro!
Am si eu o intrebare: Ce se intampla daca suni de pe un telefon cu 2G pe unul cu 3G sau invers?
Se poate suna? Calitatea apelului va fi la fel, sau nu? Vreau mai multe detalii despre chestiile astea!

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| RoGaming a răspuns:

Nu se modifica deloc calitatea sunetului. Diferenta dintre reteaua 2g si 3g este ca pe cea 3g sunt viteze mai bune de descarcare si incarcare pe internet.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

2g si 3g nu au legatura cu apelurile, doar cu viteza internetului mobil