| dany179 a întrebat:

Un,, bun prieten" mia stricat castile de la telefonul meu s5, am gasit pe mai multe site-uri castile cu pana in 30 lei, numai ca transportul ajunge si el pana la 20 lei si nui ok. Eu locuiesc in Iasi, leas putea lua de undeva cu pana in 30 lei? Vreau sa fie orginale si cel mai important sa fie de s5. Dau funda celui care imi zice de unde sa le iau.

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Am o pereche de Sony mdr xb-200, am dat acum 2 ani 100 de lei pe ele dar iti spun ca in banii aia nu iei nimic altceva mai bun! De 2 ani le am si sunt super multumit de ele, calitatea sunetului exceptionala, bass-ul foarte puternic si foarte clar! Iti poti lua si casti normale de la Sony, in ear cu dop de silicon, si alea sunt foarte bune si parca mai bune decat cele de la Samsung! Putin mai scumpe dar stii ca iei ceva cu adevarat bun!

| Anihilatoarea a răspuns:

Incearca sa cumperi o data cu un prieten sau o ruda care au nevoie de ceva de pe acel site si impartiti bani de transport

| MartyyN a răspuns:

Nu cred ca gasesti casti originale la doar 30 de lei.In general sunt mai scumpe