| artdenisa a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! nu peste mult timp este ziua mea si am decis sa imi iau un telefon insa nu stiu spre ce anume sa ma orientez. Vreau ceva pe touch in primul rand, sa nu depaseasca 600 ron (ar fi minunat daca nu as ajunge la suma asta cu pretul), sa se miste acceptabil, sa fie rezistent, camera minim 2 mp si... hmm nu stiu ce ar mai trebui. aaa si sa arate binehappy deci am nevoie de voi va rogpuppy dog eyes sugestii?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| geohandmade a răspuns:

Orange Nivo. La liber e 100 de eur. Vine codat in Orange dar daca te duci cu factura la orice Orange shop trebuie sa il decodeze gratuit. Face tot ce face telefoanele scumpe gen Iphone etc.