| ContNmc7 a întrebat:

Voi stiti cum sa faceti sa schimbati literele telefonului,sa arate altfel,nu asa cum avem noi,sa arate altfel, cum e la iphone? Stiu ca merge si la Samsung, insa nu stiu cum sa il schimb.

4 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Cauta "themes", daca ai aplicatia atunci poti, altfel, doar cu un telefon root-at

| ContNmc7 explică (pentru JicaContra):

Stiu pe cineva cu un Samsung a10, am crezut ca sigur merge si la mine.

| JicaContra a răspuns (pentru ContNmc7):

Da, depinde de versiunea de Android, nu mai stiu de la ce versiune in sus au bagat themes

| RaduCPM a răspuns:

Caută în tutorial pe YouTube. Nu vrei avea nimic de pierdut și vei vedea cu ochii tai ce ai nevoie