| Muntean_Calin_1998 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o imprimanta si vreau sa fie si cu fax. Am gasit imprimanta dar am auzit ca la fax iti trebuie abonament... trebuie abonamenta sau nu trebuie?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Faxul trebuie conectat la o retea telefonica, deci trebuie sa ai abonament special ca sa poti trimite/primi faxuri. Tu il poti cumpara, dar nu ai sa poti trimite faxuri decat pe linie telefonica.

| M29 a răspuns:

Da, pentru a trimite si primi faxuri ai nevoie de o linie telefonie fixa.

Ca imprimanta iti recomand un Hp Officejet 4500 deoarece are urmatoarele specificatii:
- Printeaza, copiaza, scaneaza, trimite si primeste faxuri
- Se poate conecta la retea prin fir sau prin wifi si poti printa chiar si de pe telefonul mobil prin wireless.
- Atunci cand scanezi poti pune mai multe coli si le scaneaza singura
- Cartusele pot fi reincarcate

Alegerea este a ta, eu detin modelul mai sus mentionat si sunt multumit de el.

| paula45 a răspuns:

Nu iti trebuie... eu cand mi-am cumparat nu am avut nevoie. acum depinde si de la ce firma til ieiwinking