| PurpleMonster a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon si nu stiu de care. Mi-ati putea da niste idei de telefoane bune? Fundaa

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Serban_Andra_1999 a răspuns:

Pai depinde de buget : Nokia lumnia 625, Samsung galaxy s3

| AlexandraCris a răspuns:

Buna! Iata cateva sugestii: Black Berry Z10; HTC One; Samsung Galaxy S4 sau S3; Nokia 1020; Nokia Lumia 520; Motorola Moto X; LG G2; Samsung Galaxy Note3; Sony Xperia Z1; IPhone 5S sau 4S; LG Nexus 5 sau 4; Sony Xperia U. Sper ca te-am ajutat. big grin

| Tinușca a răspuns:

Samsung s5620
Nu e cine stie ce dar e foarte bun.

| SunShine a răspuns:

Daca esti pasionata de un telefon anume, gasesti pe net cam ce ti-ar placea, eu sunt innebunita dupa i-phone si abia astept sa mi-l iau happy ti l-as recomanda, ma gandesc ca esti fata happy

Întrebări recente